Plumon | E-ticaret
0
  
0
SEPETTE 0 ADET ÜRÜN BULUNMAKTADIR.


Satın Al Alışverişe devam et
 • MARKALAR
 • KALEM
 • KAĞIT
 • MÜREKKEP
 • TEFERRUAT
 • INSTADÜKKAN
 • #PLUMONBOX

 • İADE POLİTİKASI


  Müşterilerimizin www.plumon.com.tr sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Guisseppe Davit Franco (Plumon) ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Guisseppe Davit Franco tarafında görülmez ve kaydedilmez).

  Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Guisseppe Davit Franco (Plumon) ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Guisseppe Davit Franco (Plumon) ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

  Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Guisseppe Davit Franco (Plumon) sorumlu değildir.

  Ek bilgi almak istediğiniz konularda sitemizde belirtilen iletişim yolları ile Guisseppe Davit Franco (Plumon) danışabilirsiniz.

  GİZLİLİK İLKELERİ

  Ücretsiz Kargo:
  Siparişleriniz kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

  İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 30 gün içerisinde kargo ile göndermeniz gerekir.

  İADE ŞARTLARI
  30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyulması gerekmektedir.

  İade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünler, tarafımıza ulaştığında, tarafınıza e-posta ile bilgilendirme maili yollanır.

  Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, PLUMON geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

  İADE ADRESİ
  Plumon Mağaza - Teşvikiye Cad. Hak Pasajı No 22 Dükkan 32 Nişantaşı İstanbul
  Destek için web@plumon.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 212 296 19 15 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  GENEL İLKELER

  www.plumon.com.tr üzerinden satın alınan ürünler sadece www.plumon.com.tr iade edilebilir.

  www.plumon.com.tr üzerinden satın alınan ürünler, fatura ibrazı ile sadece Plumon Mağazasında değiştirilebilir. Plumon Mağaza adres; Teşvikiye Cad. Hak Pasajı No 22 Dükkan 32 Nişantaşı İstanbul

  ALICI'nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ÜRÜN söz konusu olduğunda ve genel olarak ÜRÜN kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi Mürekkep gibi ÜRÜNLER ambalajından çıkarıldığında ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  Dolma Kalemler iade alınmaz. Ürün ile ilgli sıkıntı yaşandığında alıcı hatası olsa dahi müşteri memnuyetine verdiğimiz önemden dolayı ürünü mağazamıza ulaştırmanızı tavsiye ederiz.

  Kullanılmış ürünler iade alınmaz.

  İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.

  www.plumon.com.tr üzerinden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla yapılabilir.

  www.plumon.com.tr üzerinden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.

  CAYMA HAKKININ SÜRESİ

  Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 

  Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. 

  CAYMA HAKKININ KULLANIMI

  3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

  İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
  İPTAL KOŞULLARI

  Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.